RSS Wydziału Teologicznego sprawia, że studia nie są nudne! Jak to robimy?

Semestr zimowy to gratka dla zbieraczy nagród – czas konkursów, wydarzeń kulturalnych i naukowych – nie lada rozgrzewka przygotowująca na wulkan atrakcji, które proponujemy w semestrze letnim. Na wiosnę rozpiera nas energia, dlatego rozrywka opanowuje cały Wydział Teologiczny! Pierwszym dużym wydarzeniem letniego semestru są Dni WTLove – inicjatywy dla studentów i przyjaciół Wydziału – koncerty, warsztaty, wykłady otwarte… a wszystko prowadzone przez profesjonalistów za całkowite friko! Kurs tańca w pigułce? Koncert online z domowego poddasza? Słowo NIEMOŻLIWE nie istnieje w naszym słowniku. Tony przeniesionych krzeseł i stołów, hektolitry wypitej kawy, ciężarówki zjedzonej pizzy –wszystko po to, aby zapewnić Wam niezapomnianą integrację do białego rana. O czym mowa? Co roku w maju stajemy na głowach, mnożymy swoje siły, ćwiczymy bicepsy, aby zamienić Wydział Teologiczny w taneczny parkiet i otworzyć kolejny, legendarny już Bal WTL! Muzyka, taniec, konkursy, nagrody, dobre jedzenie – czy można wyobrazić sobie lepszy przedsesyjny reset w gronie znajomych?

Nasza Rada to nie tylko organizatorzy dobrej rozrywki. Regulaminy są dla Ciebie istną chińszczyzną? Potrzebujesz mediatora? Masz pomysł i nie wiesz, jak go zrealizować? A może po prostu chcesz pogadać? Ciągle szkolimy się, by jak najskuteczniej reprezentować studentów i im pomagać.

Korzystajcie, inspirujcie i dołączajcie do naszej samorządowej ekipy!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.