Witajcie!

Z tej strony strony zgrana paczka studenciaków o różnych osobowościach i pomysłach, którym przyświeca jeden wspólny cel - wspieranie Was, studentów, rozwiązywanie Waszych uczelnianych problemów oraz zapewnienie Wam ciekawych, aktywnych i radosnych chwil na naszym wydziale - przed wami: Samorząd Studencki Wydziału Nauk Społecznych :)

Dzięki naszej energii i zaangażowaniu udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć, które sprawiają, że nasz wydział tętni życiem. Choć nie tylko, staramy się również wyjść z naszymi działaniami poza mury uniwersytetu.

Ostatnią akcją prowadzoną z naszej inicjatywy była zbiórka karmy oraz niezbędnych rzeczy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu. Wiemy, że należy pamiętać również o tych najmniejszych. 🐶🐱

Zdając sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że sesja = stres, zorganizowaliśmy Posesyjny Chillout z WNS w klubie Bavitto, w którym tańce i zabawa pozwoliły rozładować napięcie oraz rozruszać spięte ciała! Dodatkowo zadbaliśmy o tych z nas, którzy szukają swojej drugiej połówki czy kompana do tworzenia wspomnień, dlatego zorganizowaliśmy Speed Dates pomiędzy UŚ a AWF! Dobra integracja nie jest zła :>.

A słyszeliście może o pysznych kiełbaskach, których zapach niósł się po ulicy bankowej w ramach "Grillowania z WNSem"? Nie możemy się doczekać powtórki!

Ale, żeby nie było, że zajmujemy się tylko zabawianiem, mamy również swoje merytoryczne oblicze. Nasza seria spotkań o #SztuceDyskusji, podczas których rozmawialiśmy z ciekawymi osobistościami, pozwoliła nam dobrze się bawić, jednocześnie poszerzając naszą wiedzę na wiele tematów.

Jako samorząd jesteśmy przede wszystkim dla Was, dlatego jeśli macie jakieś problemy, obawy czy stoją przed Wami wyzwania, którym sami nie potraficie sprostać - zgłaszajcie się do nas! Mamy w swoich szeregach osoby specjalizujące się w działalnościach kół naukowych oraz takie, które nie jeden dziekanat odwiedziły i z niejednym Profesorem rozmawiały! Pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć.

Cieszymy się, że możemy kolejny rok być z Wami i jesteśmy pełni optymizmu w dalszych działaniach, nawet w tak trudnych czasach :)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.