Oto kim jesteśmy. Grupą pozornie zwyczajnych ludzi. Jednak nie jesteśmy tylko jakąś tam „grupą”, o jakiejś tam nazwie.

Stworzyliśmy pewną małą społeczność, której celem jesteście WY – studenci Wydziału Nauk Przyrodniczych UŚ! Wasze dobro, wiedza, przyszłość są naszym priorytetem. Jesteśmy zespołem, który nie tylko współpracuje, lecz również nieustannie wspiera się nawzajem. Kolejne wyzwania zbliżają nas do siebie, a w razie problemów każdy wyciągnie do siebie pomocną dłoń, a także do każdego studenta z osobna. Atmosfera panująca między członkami Samorządu nie jest na tle sztywnych i niekomfortowych posiedzeń. Słowo akceptacja! Każdy z nas jest inny i to bardzo dobrze, ponieważ każdy z osobna wnosi do grupy coś wyjątkowego, dzięki czemu Nasza praca nigdy nie jest nudna.

Odnośnie współpracy warto przytoczyć kilka wydarzeń przez Nas zorganizowanych, aby lepiej zrozumieć cel, którym się kierujemy.

Przede wszystkim Fresher’s Day’s, gdzie mogliśmy nawiązywać interakcje między nowymi studentami i lepiej ich poznać. W pięknych czasach organizowaliśmy również grille wydziałowe oraz imprezy w klubach – przecież każdy potrzebuje odrobiny rozrywki! Również coś dla głowy – wykłady naukowe prowadzone przez wykładowców UŚ lub studentów z Samorządu. W tym roku współtworzyliśmy wirtualne dni adaptacyjne, aby ułatwić nowoprzybyłym pierwszy kontakt. Złote mikroskopy były tradycją, która łączyła nas z wykładowcami, gdzie tym razem to studenci nagradzali prowadzących szczególnymi statuetkami. Wkładamy również mnóstwo pasji i serca w słynną Noc Biologów, gdzie każda organizacja studencka, koło naukowe może bezpośrednio pokazać się społeczeństwu.

Wiele mamy za sobą, a jeszcze więcej przed nami. Nie chodzi tylko o zrobienie dobrego wrażenia, staramy się pomóc wszystkim studentom w jak najszybszy i najefektywniejszy sposób w jakiejkolwiek sprawie, czy to organizacyjnej czy indywidualnej. Każdy jest najważniejszy i to się dla Nas liczy.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.