Najnowsze wiadomości:

Drukuj

Drodzy Studenci, Mieszkańcy DS 7,

trwają prace przygotowawcze do termomodernizacji, która rozpocznie się w lipcu bieżącego roku. Mamy świadomość, że związany z tym hałas może utrudniać zdalną naukę i pracę. Dbając o komfort realizowania codziennych obowiązków uczelnianych i innych zajęć oraz jak najlepsze warunki mieszkaniowe w akademikach UŚ, proponujemy Wam do wyboru tymczasowe rozwiązania, które
 z pewnością zmniejszą uciążliwość związaną z dalszą realizacją robót przygotowawczych.  

Na czas realizowania prac, które utrudniają codzienną pracę i naukę w akademiku, osoby chętne mogą skorzystać z jednego z następujących rozwiązań:

  1. Całkowita zmiana dotychczasowego miejsca zamieszkania i przeprowadzka do DS1 lub do akademika na Osiedlu Akademickim w Sosnowcu.

Jak to zrobić?

  1. Kontakt z administratorami DS7
  2. Uzyskanie karty zamiany
  3. Kontakt z Administratorem wybranego akademika (Katowice DS1 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Sosnowiec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).
  1. W ciągu dnia (na czas kiedy hałas przeszkadza w pracy i nauce) można korzystać z pokojów
    w DS2 (dopóki nie rozpocznie się termomodernizacja na tym akademiku), jako pokojów „cichej nauki”, a popołudniami (po zakończeniu prac remontowych) powrót do swojego stałego pokoju w DS7. Nie ma możliwości pozostania w DS2 na noc.

Jak to zrobić?

  1. Na portierni DS2 zostawiasz kartę mieszkańca i otrzymujesz klucz do pokoju.
  2. Po zakończeniu nauki/pracy zostawiasz klucz i odbierasz kartę mieszkańca.

 

Osoby, które chcą skorzystać z jednego z tych rozwiązań powinny zgłosić się mailowo do administratorów DS, w których obecnie mieszkają – pp. Anna Zydroń (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
i Marek Sonnenfeld (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Mamy nadzieję, że zaproponowane rozwiązania ułatwią wszystkim funkcjonowanie w tym niesprzyjającym czasie. Działania związane z termomodernizacją są konieczne, by podnieść standard mieszkań w akademikach na OA Ligota i zapewnić jeszcze lepsze warunki mieszkaniowe.

 
ENGLISH VERSION: HERE

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia licząc na Wasze zrozumienie.
______________________