Najnowsze wiadomości:

Drukuj

W związku z wprowadzeniem „zakładowego” programu szczepień przeciw COVID-19 wszystkie studentki i wszyscy studenci mogą zarejestrować się na szczepienie poprzez uczelnię wypełniając stworzony do tego celu formularz!

Jak się zarejestrować?

 

  1. Wejdź na stronę https://formularze.us.edu.pl/szczepienia_covid i wybierz opcję ,,Rejestracja na szczepienie COVID-19”
  2. Zaloguj się w taki sposób jak do systemu USOS.
  3. W formularzu podaj swój adres email, imię, nazwisko, numer PESEL lub numer paszportu oraz numer telefonu.
  4. Wybierz preferowane miejsce szczepienia.

 

Formularz rejestracyjny będzie aktywny do poniedziałku 10.05.2021 do g. 23:59!

Na szczepienia poprzez uczelnię możecie zapisać także członków Waszych rodzin.

 

Na stronie https://formularze.us.edu.pl/szczepienia_covid wybierzcie opcję ,, Rejestracja na szczepienie COVID-19 dla członków rodzin - ETAP 1” i zalogujcie się w taki sposób jak do systemu USOS. Na adres e-mail członka rodziny, który podacie w formularzu wysłany zostanie kod dostępowy umożliwiający rejestrację członkowi rodziny oraz link, po wejściu w który członek rodziny będzie mógł się zarejestrować poprzez formularz ,,Rejestracja na szczepienie COVID-19 dla członków rodzin - ETAP 2”

 

Ważne!

Nie ma informacji o tym jaką szczepionką oraz w jakim terminie będą odbywały się szczepienia organizowane w ramach programu dla pracodawców. 

 

Nawet jeśli posiadacie już termin szczepienia zgodnie z ogólnym systemem rejestracji poprzez NFZ, możecie równolegle zgłosić się do szczepienia poprzez Uczelnię i skorzystać z tego terminu, który okaże się dla Was korzystniejszy.

 

W razie jakichkolwek pytań piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

O szczepieniach w zakładach pracy możecie przeczytać na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienia-zakladow-pracy